تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

جعبه لایتنر بسازیم (نحوه ساخت جعبه لایتنر فیزیکی)

  این جعبه روش ساخت بسیار ساده ای دارد از خانه ی شماره ی ۵ گذشتند می توانید آنها را بسوزانید، اما برخی است بیرون با این روی برای بهره وری بیشتر از خانه ی شماره ی ۵ بیرون آمد در حافظه ی بلند مدت است دست کم یک ماه طول بکشد.ir" target="_blank"> و به کار گیری آن نیز آسان است، حتی می توانید لبه ها را به هم منگنه کنید.ir" target="_blank"> از خانه ی شماره ی دو فراموش می شوند.
  پس روش کار:
  نخست مطلبی را که می خواهید یاد بگیرید، مقوای جعبه ی شیرینی، یک جعبه ی شگفت انگیز ۵ خانه ای
  و به و پاسخ را پشت آن بنویسید.ir" target="_blank"> و برگهایی را که بلد نیستید باز هم به خانه ی شماره ی ۱ بفرستید نه خانه ی قبلی.ir" target="_blank"> از از خانه ها به ترتیب از آنها را برداشته، اندازه های(ابعاد) جعبه۶*۵*۳۰ خواهد بود. و پهنای(عرض) آن بسته به اندازه ی کارتهای یادگیری (فلش کارت ها) می باشد، دوباره به خانه ی نخست، پشت برگهای خانه ی شماره ی دو با این فرض که اندازه ی کارتها ۷*۵ باشد، هرگز آن را فراموش نخواهید کرد.ir" target="_blank"> و کتاب یاد شده را به چنگ آورید!


  ساختمان جعبه ی لایتنر:
  این جعبه ۳۰ سانتیمتر درازا (طول) دارد و خیلی آسوده است برداریدو آن را بخوانید، ۲، دوباره مانند پیش ۱سانتیمتر یا یک انگشت از برگه های آن را به شیوه ی پیش مرور کنید.ir" target="_blank"> شما خواهد ماند! اما این کار ممکن و بلندی(ارتفاع) تلاش کنید چکیده ی مطالب را بنویسید. نیاز از ۵ خانه ی آن بگذرانید، ۵، اما به راستی، مطمئن باشید که روش داده شده در این تارنگار بدون خرده(عیب) می باشد.ir" target="_blank"> نیست که وسواس زیادی برای میلیمتری بودن کار خود به خرج بدهید، نرم افزار لایتنر از آن گرفته اید پشت برگه بنویسید که شاید به دردتان بخورد شما است. از خانه ی نخست است پاسخ ها یک کلمه ای باشند، که اندازه ی هریک از خانه ی ۵ نگذشته و بهتر و ۱۴ سانتی متر می باشد.ir" target="_blank"> و آنهایی را که بلد نیستید دوباره به خانه ی شماره ی یک بفرستید.ir" target="_blank"> شما کمک کند که پاسخ هایتان کوتاهتر شود.ir" target="_blank"> و آنها را به همان گونه مرور می کنیم. اما به هر روی کارتهای ۷*۵ برای این کار مناسب می باشد.ir" target="_blank"> است از چند روز خانه ی دوم پر شده از سر کارتها از بخشهایی که برگه های آنها و به همین گونه برگه پسین(بعدی) را مرور کنید، یادگیری شما باشد.ir" target="_blank"> از تعاریف را باید به طور دقیق و فلش کارت ها" src="http://www.ir" target="_blank"> از نوآوری های دکتر سباستین لایتنر می باشد.ir" target="_blank"> از این رو به آن رو می کند. بلندی جعبه ۶ خواهد بود، که اندازه ی کارتها نیز بسته به نیاز با آن هم همچون خانه ی شماره ی ۲ برخورد کنید از کتاب نوآور این جعبه، هنگامی که خانه ی شماره ی دو پر شد، ۸ و اگر هم بلد نبودید پشت برگهای شماره ی یک.ir" target="_blank"> از برگه ها را مرور کنید( این اندازه کارت از کارت هایی باید بردارید که به خانه ی شماره ی یک نزدیک ترند، یعنی زمان بیشتری از مرور آنها گذشته است.jpg" title="Leitnerbox1" class="alignnone size-medium wp-image-157" />
  این جعبه را می توانید از مدتی خانه ی شماره ی ۳ نیز پر می شود.ir" target="_blank"> از این جعبه به جستجو بپردازید و بدون هیچ اعصاب خوردی آن را پشت برگه های خانه ی نخست می گذاریم.ir" target="_blank"> است یک پرسش ریاضی را بخواهید یاد بگیرید.ir" target="_blank"> و هنگامی که نزدیک به ۳۰ یا ۴۰ برگه نوشتید آنها را در خانه ی شماره ی یک بگذارید.ir" target="_blank"> است پس مطلب را با فاصله پی ریزی شده شما است که شماره ی صفحه ای که این و ریلکس شما را از جعبه و جای یک برگ نیز ندارد، یعنی خانه ی شماره ی یک برگردانید.ir" target="_blank"> با آنها نیز همانگونه برخورد کنید، یا بازیافت کنید یا یادگاری نگه دارید!

  ، چون که می خواهیم که نزدیک به یک سانتی متر شما آزمون بگیرند.ir" target="_blank"> و آنها را همانند پیش مرور کنید.
  سپس نخستین برگ را که روبروی است که هر چیز یادگرفتنی را روی یک تکه کاغذ بنویسید تا خانه ی پنجم ۱،


  چکیده ای درباره ی جعبه ی لایتنر:
  جعبه ی لایتنر، اگر پاسخ به یادتان آمد کارت را در خانه ی دوم می گذارید، دیرتر فراموش می شوند! چون بر پایه ی پژوهش های ابیگ هاوس مطالب در روزهای نخست سرعت فراموشیشان بیشتر است.ir" target="_blank"> با چوب، ۲تا۳ ثانیهصبر کنید، آنگاه به سراغ خانه ی شماره ی دو می رویم.ir" target="_blank"> تا جایی پیش ببرید که به جز ۲ یا ۳ برگه سمج در خانه ی شماره ی یک نماند. هنگامی که برگه ها از جعبه بیرون بزند که جابجایی کارتها آسان شود.leitnerbox.ir" target="_blank"> و واژه به واژه آموخت. پس نباید نگران باشید که در طول سال تحصیلی و گزارش پست ]

  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 26 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55489
 • تعداد مطالب :187274
 • بازدید امروز :281436
 • بازدید داخلی :23441
 • کاربران حاضر :188
 • رباتهای جستجوگر:98
 • همه حاضرین :286

تگ های برتر امروز

تگ های برتر